Шектеудегі қате
#студенттікпарламент
#студенческийпарламент
#rumcdo_official
22.09 2022 ж Ступинка негізгі мектебінде Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығына арналған "Ұлт ұстазы-Ахмет Байтұрсынұлы"  атты аудандық қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімдері арасында конференция өткізілді. Іс- шараға еңбек ардегерлері білім жолында елеулі қызмет атқарған білім қайреткерлері  шақырылды..Ступинка негізгі мектебінде мектеп басшлығында қызмет атқарған ,Аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы Оразалин Т.С Қоғамдық кеңестің төрағасы Найманов Х.Ә. Қағамдық кеңестің мүшесі Ғабдуллин С.Қ  айтулы іш шараның қонағы болды Мақсаты:Ахмет Байтұрсынұлының ізін жалғау, мұра етіп қалдырған жұмыстарын болашақ ұрпаққа үйрету, қазақ тілінің болашағына жоспар құру.Семинардың ашылуы А Байтұрсынұлының шығармашылығына арнайы жасалған кітап көрмесін таныстырылуымен басталды. Мектеп кітапханасында дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелде қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімдері баяндама оқыды. Ступинка негізгі мектебінен қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі Баймурзаева  А.Т мақала оқыды.   концерт өткізілді. Іс-шара жоғары деңгейде өтті.
Дата публикации: 22.09.2022